Yurtiçi Turları

Tatil deyince aklınıza ne geliyor? Bu sorunun cevabı,kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Kimileri için tatil deniz-kum-güneş üçlüsünden ibaretken, kimileri yeni yerler görmek ve yeni kültürleri tanımak istiyor. Kimi zaman da, adrenalin dolu etkinlikler en ideal tatil yerine geçiyor. Tatilin tanımı ve kapsamı kişiden kişiye değişse de, hep aynı kalan bir şey var: tatil, herkesin ihtiyacı. İster iş hayatının stresini geride bırakmaya çalışın, isterseniz de bir dünya gezgini olun, her yıl belli bir dönemi tatil yapmaya ayırmanız gerekiyor. Ark Turizm yılların vermiş olduğu tecrübeyle hazırlamış olduğu seçeneklerle sizlere tatil paketleri değil, “tatil deneyimleri” sunuyor. Bizim için tatilin tanımı belli: kapsamı ne olursa olsun, her müşterimizin geriye mutlu dönmesi gerekiyor. Bu nedenle Ark Turizm , sizi tatile göndermekle yetinmeyip, hiç unutmayacağınız hatıralar biriktirebilmeniz için çalışıyor.

Her insanın hayalinde, ideal bir tatil rotası muhakkak bulunuyor. Ark Turizm, size ziyaret edilebilecek yerlerin ve ülkelerin listesini sunmakla yetinmiyor; siz nereye gitmek istiyorsanız, orası için bir seçenek muhakkak sunuyor. Yurt içi tatil seçeneklerimizden yurt dışı turlarına kadar sayısız bölge ve ülke  portföyümüzde yer alıyor. Bilinen, popüler tatil beldelerinden adı bile duyulmamış, bakir topraklara kadar bu dünyanın her yerini görebilmeniz için sizlere alternatifler sunmaktayız.

Ark Turizm , hedefiniz neresi olursa olsun orayı tam anlamıyla keşfetmenizi sağlıyor. Her turistin ziyaret ettiği yerler kadar, keşfedilmemiş ve sadece sakinleri tarafından bilinen destinasyonları da tur programlarına dahil ediyor. Ark Turizm  profesyonel rehberlik hizmetleri, ek turlar ve daima yanınızda olan müşteri temsilcileriyle, ziyaret ettiğiniz her yerden güzel anılar biriktirmiş  bir şekilde ayrılmanızı sağlıyor.

Yurt dışı turlarımızın yanısıra her yıl, Türkiye’nin en iyi otelleri tarafımızca titizlikle belirleniyor ve tüm müşterilerimize değişik seçeneklerle sunuluyor.

Ark Turizm 30 yılı aşkın deneyimi ile sizlere kaliteli olduğu kadar, hesaplı bir hizmet de sunuyor.  Arzu ettiğiniz tatilin türüne ve bütçenize göre, tüm bu seçenekler arasında seçim yapmanız kolaylaşıyor. Erken rezervasyon yaptırmanız halinde ise, elde edeceğiniz avantajlar daha da artıyor. Hatta bu sayede, normal şartlarda bütçenizin üzerinde kalan yerlere dahi gidebilmeniz mümkün oluyor. Tatil yapmak için Ark Turizm’i tercih ettiğiniz zaman, bütçeniz dert etmeniz gereken son şey – uygun fiyatlarımız ve geniş kapsamlı ödeme seçeneklerimiz, sadece tatilin keyfine odaklanmanızı sağlıyor. Demiş olduğumuz gibi siz sadece hayal edin ve gitmek istediğiniz yeri belirleyin yeter – gerisini, uzman ve profesyonel kadromuz hallediyor.

Önerilen Turlar

Menü