Yurtiçi Turları

Hayatın güncesi içerisinde yoğun yaşanılan anların birikmesi yorgunluğu oluşturan temel nüanslardır. Bu yorgunluğun giderilmesi sadece dinlenme ile giderilmeyecek kadar biriktiğinde fark etmelisiniz ki; artık tatil ihtiyacınız kendini iyice belli etmeye başlamıştır.

Kimileri için tatil; deniz, kum ve güneşten ibaret bir dinlenme aktivitesi olsa dahi artık birçok insan bütün bu yukarıdaki faydaların yanı sıra keşfetme duygularının da kabarması ile farklılıkların ön planda olduğu coğrafyaları tercih etmek istemekteler.

Keşfetmenin o eşsiz duygusu sizin için yeni olanların gözlemlenmesi direkt olarak mevcut kültür birikiminizin üzerine koyması ile iç dünyanızı farklılaştırır.

Dolayısıyla tatilin tanımı daha çok dinlenerek keşfetmektir. Misafirlerimizin tatil için ayırdıkları zaman diliminin yükselmesinin nedenini de biz biraz daha bu duygu ve düşüncelere bağlıyoruz.

ARK Turizm; misafirlerine alışılmış tatil paketleri sunmanın yanı sıra esasen misafirinin ne istediğini önemsemektedir. Talep etmediğiniz, ihtiyacınız olmayan bir şey tamamen sizin için bir dayatmadır. Herkesin yaptığını yapmak ve buna maruz bırakılmak bizim misafirlerimizin hak ettiği bir davranış değildir.

Yurt içerisinde eşsiz doğası ile sadece ülkemiz turistlerinin değil dünya turistlerinin de oldukça yoğun ilgisini çekmesi ve bu güzelliklerin bizim yanı başımızda olması bizler için ciddi bir kazanım kaynağıdır.

Akdeniz’de dağların eşsiz haşmeti önünde sıcacık kum tanelerinin varlığını hissederek, serinliklere dalmak ya da Ege’de gözünüzün gördüğü başka ülkelere rağmen güzelliklerin size sunulmuş olması bir ağaç yaprağının arasından sızan güneş ile izlemek, veyahut Karadeniz’in azgın suların arasında rafting yapmak, olmadı Kapadokya da güneşin doğuşunu izlemek birbirinden farklı duyguların tamamlayıcılarıdır.

Bu bütün farklılıkları isterseniz bir gezi turu ile isterseniz süreli konaklama yapabileceğiniz bir program ile ARK Turizm aracılığı ile yaşamanızı ve anı biriktirmenizi ümid ediyoruz.

Hayatınızın toplamında geri dönüp anımsadığınız tüm zamanlarda yaptığınız en huzurlu, keyifli ve kaşif duygularınızı yaşadığınız zaman diliminin ARK Turizm’i tercih ederek yola çıktığınız tatiller olacağına emin olabilirsiniz.

ARK Turizm; konaklama, ulaşım, kara ve deniz turları gibi birçok alanda sizi hiç yalnız bırakmayacak, ayrıca kıymetli ve kısıtlı zamanınızı tam anlamıyla dolu dolu yaşamanızı sağlayacaktır.

Önerilen Turlar

Kültür TurlarıYurtiçi Turları

Antalya Kalesi

Denizden ve karadan zor ulaşılabilirliği ve doğal korunaklı oluşu nedeniyle tarih boyunca kesintisiz yerleşim görmüş olan Alanya Kalesi Anadolu’yu süsleyen yüzlerce kaleden…
Kültür TurlarıYurtiçi Turları

Çamlıhemşin

Çamlıhemşin’in eski adı Vicealtı’dır. Cumhuriyetin ilanından önce 1922 yılında karakol merkezi oluşturuldu. 1953’te ise Ardeşen ilçe olunca Vicealtı, Çamlıca adı ile bu…
Yurtiçi Turları

İstanbul

İstanbul Türkiye’de yer alan şehir ve ülkenin 81 ilinden biri. Ülkenin en kalabalık, ekonomik, tarihi ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen…
Yurtiçi Turları

Mardin

Türkiye’nin büyükşehir statüsüne giren bir ili ve en kalabalık yirmi altıncı şehridir. 2019 Yılı verilerine göre nüfusu 838.778’dir. Güneydoğu Anadolu…