Kültür Turları

Hayatınızda benliğinizi oluşturan temel etkenler vardır. Karakteriniz ve davranış alışkanlıklarınız gibi bütün bunların yanı sıra sizi oluşturan bir başka etken ise mevcudiyette sahip olduğunuz kültürünüzdür.

Kültürünüzü etkileyen birçok bileşen vardır. Bunların en üst sıralarında yer alan ise insanın doğuştan gelen keşfetme hissiyatının var ettiği kaşiflik duygusudur.

Coğrafik özelliklerini tecrübe edeceğiniz, geçmiş yaşantıların kalıntıları ile geçmişe tutulan bir ışığı benliğinizde hissedeceğiniz, mekanlarda yaşanılan durumları benliğiniz ile orada bulunarak tecrübe edebileceğiniz birçok tur organizasyonunda çeyrek asırlık tecrübesi ile ARK sizin için en doğru planı oluşturacaktır.

Önerilen Turlar

Kültür TurlarıYurtiçi Turları

Antalya Kalesi

Denizden ve karadan zor ulaşılabilirliği ve doğal korunaklı oluşu nedeniyle tarih boyunca kesintisiz yerleşim görmüş olan Alanya Kalesi Anadolu’yu süsleyen yüzlerce kaleden…
Kültür TurlarıYurtiçi Turları

Çamlıhemşin

Çamlıhemşin’in eski adı Vicealtı’dır. Cumhuriyetin ilanından önce 1922 yılında karakol merkezi oluşturuldu. 1953’te ise Ardeşen ilçe olunca Vicealtı, Çamlıca adı ile bu…