Yurdışı Turları

ARK Turizm; sektördeki varlığını yurt dışı tur ve organizasyonlarında ürettiği başarılar ve kat ettiği mesafeler ile sağlamıştır.

Bu nedenle farklı coğrafyaları görmek, sizden veya sizin gibi olmayanları görmek hatta onlar ile diğerlerini muhakeme etmek istediğinizde sizin programınızı sizi dinleyerek ve size uygun şekilde organize edecek bilgi, beceri ve iş anlaşmalarına sahiptir.

Keşfetme hissinizin farklı coğrafyalar üzerinde yükseldiğini hissettiğiniz dönemde eğer kararsız kalıyorsanız gelin sizi mutlu edecek ve ihtiyaçlarınızın karşılığını bulabileceğiniz yurt dışı tatil programını birlikte oluşturalım.

Ülkemizde soğuk bir iklim yaşanırken başka coğrafyaların sıcak denizlerine giderken kızgın kumların üzerinden mi geçmek istiyorsunuz?

Yoksa; bir bahar ikliminde farklılıkları keşfederek kültür birikiminizi çoğaltmak yanında da anı mı biriktirmek istiyorsunuz?

Her halükarda mutlu yaşanmışlıklar, tatlı hatıralar, bolca fotoğrafların olduğu dünyanın neredeyse tüm ülkelerinde gerçekleştirebileceğiniz misafirliklerin ARK Turizm farklı ile oluşabileceğini unutmayın!

Bu süreçte umursamayacağınız ve hatta sizin sıkılmanıza neden olamayacak iki temel kazanımı ARK Turizm farklı ile yaşayabilirsiniz. Birincisi nasıl bir yurt dışı planının size hitap ettiği, diğer ise bütçe. İki durum içinde ARK Turizm yanınızda.

Önerilen Turlar

Popüler Tatil MekanlarıYurtdışı Turları

Dubai

Arap Yarımadası’nda Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan yedi emirlikten birisidir. Emirliğin yönetim biçimini ve kapladığı tüm alanı ifade eden Dubai Emirliği’nden; Dubai Kenti tanımlaması ile ayırt…
Yurtdışı Turları

İrlanda Kalesi

Dublin(irlanda)  kalesi (İrlandaca: Caisleán Bhaile Átha Cliath) Dublin’de bulunan ve 1922’ye kadar İrlanda’daki İngiliz yönetiminin merkezi olan büyük bir yapı kompleksidir. Kompleksin büyük bölümü 18.…
Popüler Tatil MekanlarıYurtdışı Turları

İtalya Venedik

Venedik kuzeydoğu İtalya’da birbirinden kanallarla ayrılmış ve köprülerle bağlanan 118 adanın üzerine kuruludur. Şehir, kıyı şeridi boyunca uzanan Venetian Lagoon bataklığında, Po ve Piave nehirlerinin deltaları arasına…
Popüler Tatil MekanlarıYurtdışı Turları

Tayland

Tayland (Tayca: ประเทศไทย), resmî adıyla Tayland Krallığı, eski adıyla Siyam, Hindiçin yarımadasının orta kısmında bulunan Güneydoğu Asya ülkesi. Sınırları batıda Myanmar (1.800 km), doğuda Kamboçya (803 km), kuzeyde Laos (1.754 km) ve güneyde Malezya (506 km) ülkeleri bulunmaktadır. Güney…